Księga Gości

UWAGA! Formularz do komentarzy znajduje się na dole strony.

Komentarze

Joanna z przyjaciółmi

Spędziliśmy fantastyczny zimowy weekend Babiej Górze. Jest to idealne miejsce dla dużej rodziny bądź grupy przyjaciół. Możliwość zakwaterowania w segmentach daje dużo prywatności, ale umożliwia także wspólne spędzenie czasu. Dzięki przemiłym i uczynnym gospodarzom mogliśmy wypocząć przy ognisku, na sankach czy biesiadując przy kominku. Bardzo dziękujemy i polecamy!

Kasia i Kuba Lepczyńscy

Przejechaliśmy prawie całą Polskę aby trafić do miejsca magicznego - Babiej Góry. Miejsca przede wszystkim cichego i urokliwego, w którym rano budził nas klekot bocianów i otulała przepiękna mgła, unosząca się nad łąkami. Kwatera przygotowana przez gospodarzy spełniała wszystkie nasze oczekiwania: czysto, komfortowo, z wszelkimi wygodami. Miejsce to polecamy również rodzicom z małymi dziećmi - duży zielony teren, trampolina, miejsce do gry w siatkówkę i piłkę nożną oraz kącik na ognisko. Oprócz dziewiczej przyrody, zachwycili nas swoim przyjaznym usposobienie gospodarze, sąsiedzi i mieszkańcy okolicznych miejscowości. Nie bez znaczenia jest również to, że można było spróbować miodu prosto z pasieki, wiejskich jaj, sera od krów pasujących się na okolicznych łąkach. Miejsce to jest idealną bazą do zwiedzania pięknego Podlasia. Wszystkim, chcącym odpocząć od zgiełku i codziennych trosk, polecamy kwaterę " Pod dębem " u Mirki i Andrzeja Łukszów. Kasia i Kuba.
(wpis został dodany 2016-08-17 18:06, ale w związku z przebudową strony widnieje inna data z prawej strony)

Julia

Spędziłam miły i przyjemny tydzień w kwaterze " Pod Dębem ". Panuje tutaj cisza i spokój. Warunki atmosferyczne sprzyjały mi jak i mojej rodzinie. Gospodarze tej agroturystyki przemili i uprzejmi. Nigdy nie spotkałam się z takimi ludźmi :). Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do tej agroturystyki!
(wpis został dodany 2016-06-29 15:55, ale w związku z przebudową strony widnieje inna data z prawej strony)

Krystyna (wNarwiona) i Jurek z Ostrołęki

W tym roku już dwukrotnie korzystaliśmy z gościnności pp. Łukszów. I na pewno nie ostatni. Miejsce wymarzone na wypoczynek. Piękna, nowa, drewniana kwatera agroturystyczna, z kuchnią, kominkiem. Cisza, malownicza okolica, można powędkować na Zalewie Siemianówka, a przede wszystkich nasycić swoje uszy śpiewem wielu gatunków ptaków, które dają o sobie znać od świtu do nocy. Można wędrować po Puszczy Białowieskiej pieszo lub rowerami (500 m za wsią), a jak szczęście dopisze zobaczyć na łąkach za domem pasące się żubry. To wszystko w Babiej Górze. A nieopodal można zwiedzić Szlak Królewskich Dębów niedaleko Teremisek, przejechać się kolejką do Topiła, podziwiać piękne cerkwie i cerkiewki, krzyże przydrożne, mgły nad łąkami, hasające jelonki czy goniące bielika stada rybitw śmieszek. Dziękujemy i już zapraszamy się na następny raz.
(wpis został dodany 2016-06-27 14:39, ale w związku z przebudową strony widnieje inna data z prawej strony)

Roman Jarek Bogusia

Przyjechaliśmy do kwatery ,,Pod dębem'' aż ze ,,,,Śląska,,,,Rewelacyjne Miejsce.Świetne warunki do odpoczynku .Malownicza spokojna okolica .kawałeczek drogi do ,,Puszczy Białowieskiej'' ,na wypady rowerowe lub piesze skorzystaliśmy oczywiście,póżniej mieliśmy zakwasy ale warto .Ognisko zwierzaki super .Widzieliśmy nawet Żubry na brzegu puszczy .Pokoje czyściutkie aneks kuchenny lodówka jest to można coś przygotować do jedzonka PODOBAŁO nam się wszystko .Serdeczni przewspaniali pomocni gospodarze i ich bliscy .Miodu mleka jajek już nam brakuje .SZCZERZE POLECAMY i niewykluczone że tam wrócimy....
(wpis został dodany 2015-09-23 20:07, ale w związku z przebudową strony widnieje inna data z prawej strony)

Emilka, Marcin i Małgosia

Kwatera ,,Pod dębem" spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Spotkaliśmy się z miłym przyjęciem ze strony przesympatycznych gospodarzy, przemiłymi sąsiadami oraz z gromadą przyjaźnie nastawionych kotów, które umilały nam pobyt. Pokoje ładne i funkcjonalne,klimatyczny kominek i aneks kuchenny. Dobra baza wypadowa na wycieczki po okolicy oraz cudowne miejsce przesycone spokojem i naturą. Nasza dziesięcioletnia córka była zachwycona i bardzo tęskni za tym miejscem i mieszkańcami. Z pewnością tam zawitamy ponownie.
(wpis został dodany 2015-08-16 15:09, ale w związku z przebudową strony widnieje inna data z prawej strony)

Joanna

Wypoczywałam w kwaterze "Pod dębem" w Babiej Górze. Przemili gospodarze, piękna okolica, do dyspozycji ładnie wyposażone pokoje, nowe i co najważniejsze czyściutkie sanitariaty. W chłodniejsze dni można rozpalić kominek. Duży teren rekreacyjny obok kwater, można się poopalać, ale także zorganizować ognisko czy grila. Jest to też doskonale miejsce wypadowe na wycieczki po Puszczy Białowieskiej. Nie ma tam wyżywienia, ale jest aneks kuchenny i lodówka, więc można sobie poradzić. Mieszczuchom, pragnącym spokoju i wyciszenia, jest do idealne miejsce. Gorąco polecam. Ja z rodziną wspaniale wypoczęłam i naładowałam "baterie".
(wpis został dodany 2015-07-27 18:18, ale w związku z przebudową strony widnieje inna data z prawej strony)

Mirka i Andrzej Łuksza

Serdecznie zapraszamy naszych Gości do dokonywania wpisów w niniejszej księdze.
(wpis został dodany 2015-07-02 20:55, ale w związku z przebudową strony widnieje inna data)

Dodaj komentarz
Script logo